Prolog

13. prosince 2007 v 22:28 | Nika |  Jak jsem si vzala elfa
Tak a tohle je moje nová povídka. Pište komentíky prosím jak se vám líbí a jetsli mám vůbec pokračovat...
Jednou…vlastně to bylo docela nedávno, jsem přemýšlela o různých rasách jako jsou orkové, trpaslíci, elfové, lidé, víly, obři a různí další. Nejvíc se mi hned na první pohled zalíbili elfové. Protože jsou vznešení, krásní, ladní a milý. Mladé elfí slečny jsou krásné, plné něhy a lásky ke svému vyvolenému. Za to Elfové mužského pohlaví jsou také krásní, ale i odhodlaní k boji, nebojí se nebezpečí a pro svou zemi by udělali cokoliv. Většina elfů stojí na straně dobra, cti, čestnosti a volnosti.
Na elfech obdivuji také to jak umí dobře bojovat a zacházet s lukem. Jsou většinou lučištníci, ale umí dobře bojovat i s mečem nebo dýkou. Když elf vystřelí z luku, je to jako další div světa. Jeho střela je přesná, zasáhne cíl, je mrštná, rychlá a svižná, ostrá jako led nebo letí jako vítr. Někdy pálí jako oheň a jindy je plná nenávisti a zlosti. Pokaždé je jiná, ale vždy tak stejná. Vždy se strefí a třeba na jedinou ránu zabije nepřítele.
Tedy už tenkrát se mi elfové zalíbili a to co jsem před malou chvílí napsala, byla jen třetina malinké myšlenky o elfech. Myšlenek o nich jsem měla na tisíce a proto uznáte že není možné abych je zde vypisovala. Přesto však byli krásné, plné cti, zvláštní elfské atmosféry a pohody. Někdy, když jsem spala se mi o elfech i zdálo. Tak moc mě uchvátili.
Přemýšlela jsem dlouho o těchto bezchybných stvořeních. Vždy když jsem si na ně vzpomněla obdivovala jsem je a ctila. Po dlouhém přemýšlení jsem se rozhodla. Elfy jsem si téměř zamilovala a přála jsem si být jejich součástí. Přála jsem si naučit se jejich řeč, která je jak známo velmi těžká. Ale doslechla jsem se že prý umí všechny jazyky co existují. Tak snad bychom se mohli nějak domluvit. Přála jsem si také s nimi žít až do mé smrti, být v té jejich příjemné pohodě každou vteřinu mého života, hrát si s malými elfátky, podporovat elfské muže v boji a utěšovat mladé elfky, když je něco rozesmutnělo.
Moje rozhodnutí už se nedalo, jako každé jiné, vrátit. Bylo dost zásadní, a hodně ovlivnilo můj život. Ovlivnilo zásadně, ale krásně. Jsem šťastná že jsem se tak rozhodla. A tímto bych chtěla poděkovat jednomu spisovateli díky kterému celý můj příběh začal jen jedinou myšlenkou o elfech. Bez něj bych žila běžný až rutinní život někde v paneláku. Proto Vám velmi děkuji. Za to že jste napsal takové krásné knížky, a přiměl čtenáře aby se nad jejich obsahem alespoň trochu zamysleli. Děkuji
Tak tedy abych Vás nenapínala. Rozhodla jsem se že najdu elfy. A až je najdu (jsem si vědoma že to bude těžká a dlouhá cesta plná nástrah a nebezpečí) se s nimi, pokud možno seznámím a pak za několik let se stanu možná jednou z nich. A pak by se mohl vyplnit můj prozatím tajný sen. A to, abych se za svého vyvoleného, jediného, překrásného a mého jediného rytíře provdala.
Byla bych členkou vznešeného elfského rodu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Breila Breila | Web | 13. prosince 2007 v 23:54 | Reagovat

Zajímavé...piš dál, favoritní práce :-P

2 melian melian | Web | 9. února 2008 v 22:56 | Reagovat

wau! velmi dobré! tedA! takto se mi líbí- jdu se podívat na prvn kapitolku:)

3 Nika Nika | E-mail | 9. února 2008 v 23:10 | Reagovat

Ty jo..díky;-)

4 Skřet Skřet | 30. března 2008 v 14:02 | Reagovat

Vidět v krásných bytostech to krásné není umění, vidět v ošklivosti její klady a v kráse její zápory, to se povede málokomu. Elfové nejsou celý hodní (stejně tak, jako skřeti nejsou jenom zlý).

Skřetice

5 ERika ERika | 29. července 2008 v 20:35 | Reagovat

který spisovatel????????????????

6 Domča Domča | 8. února 2009 v 18:44 | Reagovat

Musím říct že jsem jednou potkala půlelfa, byl to muž staršího věku vypadal na 80 ,ale jinak scela zdráv. Měl všechny rysy elfa ,protáhlý ,uhlazený obličej, štíhlý, vysoký a jeho velké dosti protáhlé špičaté uši. Byl neskutečně zručný. Bydlel naokraji lesa.A živil se řezbářstvim. Jeho vyrobky byla naprosto dokonale ,bez jediné známky dlata nebo jiného nástroje.  Jsem přesvětšena ikdyž to možná neni pravde,že je to alespoň částečný ,elf a že jich je mezi námi více.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama